11.03.2020 19

09-10 MART 2020’DE NAMIK KEMAL UNİVERSİTESİ ÇORLU MESLEK YÜKSEKOKULU’NDAYDIK!

09-10 Mart 2020 tarihlerinde, Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Meslek Yüksekokulu’nda iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

KATILIMCI YORUMLARI

" Seminer gayet başarılıydı. İlgili ve zevkle dinledim. Bize bir şey kattı. Böyle seminerler dinlemek ve bilgi öğrenmek ve bilgileri kapmak isterim."

Kadir Aras

" Etkili iletişim yöntemlerini, nerede nasıl davranılması gerektiğini örneklendirerek ve detaylı şekilde biz öğrencilere aktardığınızı düşünüyorum. Güler yüzlü, sabırlı ve hoşgörülü bir sunumdu."

 

Serhat Kavakçı

 

" Hazırlanılmış ve emek verilmiş bir sunuydu. Kendi adıma söyleyeceklerim şunlardan ibaret:

Gizemli zıtlıklar, bedeller, ikna ve iletişim başlıkları etkileyiciydi. Öğrencilerimiz adına ikramlıklar hazırlanması sağ duyuluydu. En nihayetinde ertelenen her şey büyür vecizeniz çocuklarımıza küpe olacak kadar özlüydü."

 

İlke Kızıltoprak

 

" Gayet bilgilendirici ve açıklayıcı bir seminer. İnsanı düşünmeye ve kendini sorgulamaya yöneltiyor. Seminer görevlileri kendilerini çok güzel ve anlaşılabilir ifade ettiklerini düşünüyorum."

Sude Varel

" Kendimi daha iyi anlamamı sağladı. Çevremdeki insanlarla nasıl iletişime geçeceğimi öğrendim. Başarılı bir konferanstı."

Erol Tombul

 

 

sample

 

sample

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum eklenmemiş, İlk yorum ekleyen siz olun..

Makaleye Yorum Bırakın