16.12.2019 19

15-16 EKİM 2019’DE SİNOP ÜNİVERSİTESİ DURAĞAN MESLEK YÜKSEKOKULU'NDAYDIK!

15-16 Ekim 2019 tarihlerinde, Sinop Üniversitesi'nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

 sample

 

 sample

 

 sample

KATILIMCI YORUMLARI

“Çok eğlenceli ve anlaşılır bir seminerdi. Sıkılmadan sonuna kadar dikkatli bir şekilde dinledik. Her şey için teşekkür ederiz.”

Hatice Ş.

“Çok güzel ve eğlenceliydi. Bazı kısımlar çok etkileyiciydi. Tekrar görüşmek üzere.”

Kader K.

“Bu seminere katıldıktan sonra sizler sayesinde iletişime ve topluma bakış açım düşüncelerim değişti. Sizlere teşekkürlerimi sunuyorum.”

Seher E.

“Genel olarak güzel bir seminerdi. Anlatımlar çok iyiydi. Anlatanların sürekli değişmesi dinleyicilerin odağını toplamada çok iyiydi. Müzikler eğlenceli, çok iyi düşünülmüş. İkramlar da çok ince bir düşünce idi.”

Selma Y.

”Seminer çok başarılı ve çok zevkli buldum. Üniversitemizde bu gibi seminerleri görmeyi çok istiyoruz. Mesleğimiz gereği iletişimde başarılı bir etkileşim kurmamız gerek ve bu seminer benim için faydalıydı.” Teşekkürler.

Sema k.

“Gayet başarılı bir seminer oldu. Ülkemizde daha da yaygın görmek isteriz. Semineri gerçekleştiren abiler çok deneyimliydi. Herkese teşekkürler.”

Fatih G.

“Katkılarınızdan dolayı teşekkürler. Kendimizi ve karşımızdakini tanımak adına güzel bir seminerdi. Yaşamımızda karşımıza çıkan olayları doğru biçimde yorumlamak adın ve ona göre davranmak konusunda yardımcı oldu.”

Cevriye S.

 

 

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum eklenmemiş, İlk yorum ekleyen siz olun..

Makaleye Yorum Bırakın