20.08.2019 19

19-20 ARALIK 2018’DE KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ ABANA SABAHAT MESUT YILMAZ MESLEK YÜKSEKOKULU' NDAYDIK!

19-20 Aralık 2018 tarihlerinde, Kastamonu Üniversitesi' nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi, gerçekleştirildi. Öğrencilerin ihtiyacına yönelik oluşturulan programda farklı seanslara katılım sağlayan öğrenciler sunumlardan hoşnut ayrıldı.Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan iletişim stratejileri,karşımızdakini nasıl ikna edeceğiz, ilişkilerin kuralları ne olmalı konuları ilgiyle dinlendi.

sample

sample

KATILIMCI YORUMLARI :

  • Buse Özer (Öğrenci) : " Gayet başarılıydı. Önyargılarımızdan kurtulmamızı sağlayan bir program oldu. İletişimin kişiler üzerindeki etkisi hakkında bilgi sahibi olduk. Teşekkürler."
  • Samet Kaya: (Öğrenci) : " Sunum sade ve akıcıydı. Dinleyici-izleyici sıkılmadan sunum yapıldı. Sunum örneklerle desteklenerek daha kalıcı oldu."
  • Fatih Ersoy : (Öğrenci) : " Daha iyi iletişim kurabilmek için olan konuları dinledim ve etkilendim. Çoğu kendi hayatımda anlam veremediğim konuları anlamamı sağladı. Ama seminerde anlatımda bazı bölümlerde kopukluklar vardı."
  • Furkan Yılmaz: ( Öğrenci):  " Konular ile alakalı örnekler özenle seçilmiş, eğlenceli ve düşündürücü. Sahne tutumu ve anlatım, jest ve mimiklerle dikkat çekici olmuş."
  • Yakup Acar: (Öğrenci) : " Gerçekten muhteşem bir seminer ve hayata dair birçok deneyimleri güzel örnekler ve düşüncelerle aktardılar. Bu sunumda emeği olan herkese teşekkürler."

 

 

 

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum eklenmemiş, İlk yorum ekleyen siz olun..

Makaleye Yorum Bırakın