Deneyimsel Tasarım Öğretisi

Deneyimsel Öğreti, susuzluğunu gidermek için yıllarca tuzlu su içmiş birine suyu hatırlatırcasına; Kişinin zihnindeki belirsizliği giderir, Düşebileceği tuzaklara ve alabileceği önlemlere hazırlıklı yapar, İstenilen sonuçlara deneme yanılma yapmadan ulaşma fırsatı sunar, Hedefe giderken nelere dikkat edilmesi gerektiğini söyler, En uygun yolu gösterir,

DTÖ SEMİNERLER DENEYİMSEL TASARIM ÖĞRETİSİ

Deneyimsel Tasarım Öğretisi Seminerler Websitemize Hoşgeldiniz. Deneyimsel Tasarım Öğretisi Seminerlerine Kimler Katılabilir;

  • Dününden daha iyi olmak isteyen,

  • Gerçekle sahteyi ayırt ederek doğru kararlar vermek isteyen,
  • Daha mutlu ve daha başarılı olmak isteyen,
  • Ne kadar bilirse bilsin öğrenmeye açık olan herkes bu programlara katılabilir.

Zirve Yorumları

MAKALELER

Deneyimsel Tasarım Öğretisi, Duyurular, Zirveler

10-11 MART 2020’DE MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ – BUCAK ZELİHA TOLUNAY YÜKSEKOKULU’NDAYDIK ...

10-11 Mart 2020 tarihlerinde, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi – Bucak Zeliha Tolunay Yüksekokulu’nda iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, iletişimin gerçekleri, insan tanıma sanatı, ilişkilerin yasaları ve genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

09-10 MART 2020’DE NAMIK KEMAL UNİVERSİTESİ ÇORLU MESLEK YÜKSEKOKULU’NDAYDIK!

09-10 Mart 2020 tarihlerinde, Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Meslek Yüksekokulu’nda iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

15-16 EKİM 2019’DE SİNOP ÜNİVERSİTESİ DURAĞAN MESLEK YÜKSEKOKULU'NDAYDIK!

15-16 Ekim 2019 tarihlerinde, Sinop Üniversitesi'nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

21-22 EKİM 2019’DA ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ’NDEYDİK!

21-22 Ekim 2019 tarihlerinde, Bülent Ecevit Üniversitesi’nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

İLETİŞİM USTALIĞI ZİRVESİ KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESi’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Konya Teknik Üniversitesi ve Deneyimsel Tasarım öğretisi tarafından 30-31 Ekim 2019 tarihlerinde öğrenciler, öğretim görevlileri ve üniversite personellerine yönelik İletişim Ustalığı Zirvesi düzenlendi. İki gün süren eğitimde ilk gün, seminer konularının kaynağı olan Deneyimsel Tasarım Öğretisi’nin ne olduğu ve esasları, ardından İletişim, İletişim Çeşitleri, İnsan Tanıma Sanatı ve Gizemli Zıtlıklar Yasası konuları aktarıldı. İlişkilerimizde bir türlü çözemediğimiz sorunlara Gizemli Zıtlıklar Yasası ile ışık tutuldu.

Tümünü Oku

AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ MERTER KAMPÜSÜ 24-25 EKİM 2019’DA İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

İnsan ne ister? Hayatta daha başarılı ve daha mutlu olmak. Ne karar verirse ve ne adım atarsa bunun için yapar. Bugün zirvemize misafir olan katılımcılarımızın yaptığı gibi? İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesine ev sahipliği yaptı. Hocaların, öğrencilerin ve okul çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen zirvede daha mutlu ve daha başarılı olmanın, kaliteli iletişim kurmanın yolları anlatıldı. İki gün boyunca, İnsan Tanıma Sanatı ile kendimizi ve çevremizdeki insanları tanıdık. İlişkiler Yasası ile ilişkilerimizin bozulma sebepleri ve toparlanma yolları, Gerçek İletişimin ne olduğu, Hayatta Bedelin önemi ve bunun Beklentiyle olan ilişkisi, iletişimin boyutları ve Sahne Sunum Becerileri anlatıldı.

Tümünü Oku

FETHİYE MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ’NDEYDİK

‘İnsan gerçeği merak eder.’ diye başlayan bir seminere ev sahipliği yaptı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi. Fethiye Ali Sıtkı Mefharet Koçman Meslek Yüksekokulu’nda Deneyimsel Tasarım Öğretisi tarafından düzenlenen İletişimde Ustalık Zirve’si 23-24 Ekim 2019 tarihlerinde okul öğrencileri, öğretmenleri ve çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Tümünü Oku

AKDENİZ ÜNVERSİTESİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ, 27-28 KASIM TARİHLERİNDE İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİNE EVSAHİPLİĞİ YAPTI

Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi, Akdeniz Üniversitesi’ ndeydi. Katılımcıların beğeniyle dinledikleri sunumlarda, öğrencilerin daha başarılı ve mutlu olabilmeleri için iletişimde nelere dikkat etmeleri konusunda bilgiler paylaşıldı. İletişimde Ustalık Zirve Konuları ; Deneyimsel Tasarım Öğretisi Nedir? İletişim nedir? Ne değildir? İletişim Çeşitleri İnsan Tanıma Sanatı Gizemli Zıtlıklar Yasası Genel İletişim Stratejileri İletişimde Bedel İletişimde Beklenti Üç boyutlu İletişim Topluluk Önünde Konuşma

Tümünü Oku

KEŞAN HAKKI YÖRÜK

5-6 ARALIK 2018 TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KEŞAN HAKKI YÖRÜK SAĞLIK YÜKSEKOKULU’ NDAYDIK! Üniversite’de iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. 5-6 Aralık 2018 tarihlerinde, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, iletişim gerçeği, insan tanıma sanatı, ilişkiler yasası gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

ADIYAMAN' DAYDIK..

11-12 Aralık 2018 tarihlerinde, Adıyaman Üniversitesi' nde Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ücretsiz olarak yapılan zirvede katılım gösteren öğrenciler memnun ayrıldılar. Kaliteli iletişim nasıl kurulur, genel iletişim stratejileri ,sunum teknikleri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı. Öğrenciler verilen örneklerde kendilerini bulduklarını ilettiler..

Tümünü Oku

17-18 ARALIK 2018 ’DE TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ HAYRABOLU MESLEK YÜKSEKOKULU ’NDAYDIK!

17-18 Aralık 2018 tarihlerinde, Tekirdağ Üniversitesi' nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

19-20 ARALIK 2018’DE KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ ABANA SABAHAT MESUT YILMAZ MESLEK YÜKSEKOKULU' NDAYDIK!

19-20 Aralık 2018 tarihlerinde, Kastamonu Üniversitesi' nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi, gerçekleştirildi. Öğrencilerin ihtiyacına yönelik oluşturulan programda farklı seanslara katılım sağlayan öğrenciler sunumlardan hoşnut ayrıldı.Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan iletişim stratejileri,karşımızdakini nasıl ikna edeceğiz, ilişkilerin kuralları ne olmalı konuları ilgiyle dinlendi.

Tümünü Oku

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, 6-7 ARALIK 2018 TARİHLERİNDE İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI!

Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi, Uludağ Üniversitesi’ndeydi. Katılımcıların beğeniyle dinledikleri sunumlarda, öğrencilerin daha başarılı ve mutlu olabilmeleri için iletişimde nelere dikkat etmeleri konusunda bilgiler paylaşıldı.

Tümünü Oku

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ, 18-19 ARALIK 2018 TARİHLERİNDE İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİNE EVSAHİPLİĞİ YAPTI!

Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi, Kafkas Üniversitesi’ ndeydi. Katılımcıların beğeniyle dinledikleri sunumlarda, öğrencilerin daha başarılı ve mutlu olabilmeleri için iletişimde nelere dikkat etmeleri konusunda bilgiler paylaşıldı.

Tümünü Oku

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ FARABİ YERLEŞKESİ, 11-12 ARALIK 2018 TARİHLERİNDE İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİNE EVSAHİPLİĞİ YAPTI!

Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesindeydi. Katılımcıların beğeniyle dinledikleri sunumlarda, öğrencilerin daha başarılı ve mutlu olabilmeleri için iletişimde nelere dikkat etmeleri konusunda bilgiler paylaşıldı.

Tümünü Oku

İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİ HALİÇ ÜNİVERSİTESİ’ NDE GERÇEKLEŞTİ.

Sosyal Sorumluluk kapsamında yapılan İletişimde Ustalık Zirvesi 10-11 Aralık 2018 tarihlerinde, Haliç Üniversitesi’ nde yapıldı. Katılımcıların ilgiyle dinlediği sunumlar, iletişimi tüm yönleriyle anlatıldığı konulardan oluşmaktaydı.

Tümünü Oku

İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ’ NDE GERÇEKLEŞTİ.

Sosyal Sorumluluk kapsamında yapılan İletişimde Ustalık Zirvesi 3-4 Aralık 2018 tarihlerinde, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga Esentepe Yerleşkesi’ nde yapıldı. Katılımcıların ilgiyle dinlediği sunumlar, iletişimi tüm yönleriyle anlatıldığı konulardan oluşmaktaydı.

Tümünü Oku

İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİ UŞAK ÜNİVERSİTESİ’ NDE GERÇEKLEŞTİ.

Sosyal Sorumluluk kapsamında yapılan İletişimde Ustalık Zirvesi 19-20 Aralık 2018 tarihlerinde, Uşak Üniversitesi’nde yapıldı. Katılımcıların ilgiyle dinlediği sunumlar, iletişimi tüm yönleriyle anlatıldığı konulardan oluşmaktaydı.

Tümünü Oku

14-15 KASIM 2018’DE ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2 EYLÜL KAMPÜSÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ'NDEYDİK!

14-15 Kasım 2018 tarihlerinde, Eskişehir Üniversitesi' nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ARABAN MESLEK YÜKSEKOKULU 27-28 KASIM 2018 TARİHLERİNDE İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİNE EVSAHİPLİĞİ YAPTI!

Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi, Gaziantep Üniversitesi’ ndeydi. Katılımcıların beğeniyle dinledikleri sunumlarda, öğrencilerin daha başarılı ve mutlu olabilmeleri için iletişimde nelere dikkat etmeleri konusunda bilgiler paylaşıldı.

Tümünü Oku

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Gençlerle Buluştuk..

Sosyal Sorumluluk kapsamında yapılan İletişimde Ustalık Zirvesi 26-27 Kasım 2018 tarihlerinde, İstanbul Ticaret Üniversitesi' nde yapıldı. Katılımcıların ilgiyle dinlediği sunumlar, iletişimi tüm yönleriyle anlatıldığı konulardan oluşmaktaydı.

Tümünü Oku

BEZMİALEM ÜNİVERSİTESİ 5-6 ARALIK 2018 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞEN İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI!

Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi, Bezmialem Üniversitesi’ndeydi. Katılımcıların beğeniyle dinledikleri sunumlarda, öğrencilerin daha başarılı ve mutlu olabilmeleri için iletişimde nelere dikkat etmeleri, genel iletişim stratejileri, insan tanıma sanatı, kaliteli iletişim konusunda bilgiler paylaşıldı.

Tümünü Oku

3-4 ARALIK 2018 TARİHLERİNDE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU’NDYADIK!

3-4 Aralık 2018 tarihlerinde, Kocaeli Üniversitesi'nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOLUNDA İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİ!

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, 12-13 ARALIK 2018 tarihlerinde Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ücretsiz yapılan İletişim Ustalığı Zirvesine ev sahipliği yaptı. Katılımcıların ilgiyle dinlediği zirvede, mutlu ve başarılı olmak için kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri konularında bilgiler paylaşıldı.

Tümünü Oku

İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİ HİTİT ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ’NDE GERÇEKLEŞTİ.

Sosyal Sorumluluk kapsamında ücretsiz yapılan İletişimde Ustalık Zirvesi 17-18 Aralık 2018 tarihlerinde, Hitit Üniversitesi’nde yapıldı. Katılımcıların ilgiyle dinlediği sunumlar, iletişimin tüm yönleriyle anlatıldığı kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı vb. konulardan oluşmaktaydı.

Tümünü Oku

4-5 ARALIK 2018’ DE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ'NDEYDİK!

4-5 ARALIK 2018 tarihlerinde, Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi'nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Katılımcıların ilgiyle dinlediği Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

5-6 ARALIK 2018 TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KEŞAN HAKKI YÖRÜK SAĞLIK MESLEK YÜKSEKOKULU’NDAYDIK!

5-6 Aralık 2018 tarihlerinde, Trakya Üniversitesi'nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

DENEYİMSEL TASARIM ÖĞRETİSİ BARTIN ÜNİVERSİTESİ, BARTIN MESLEK YÜKSEKOKULU AĞDACI KAMPÜSÜ’NDEYDİ!

3-4 Aralık 2018 tarihlerinde, Bartın Üniversitesi'nde iki gün boyunca Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi gerçekleştirildi. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, ücretsiz olarak yapılan zirvede, kaliteli iletişim nasıl kurulur, insan tanıma sanatı, genel iletişim stratejileri gibi konulardan oluşan sunumlar yapıldı.

Tümünü Oku

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ÇERKEZKÖY MESLEK YÜKSEKOKULU, İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI !

Deneyimsel Tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık Zirvesi, 3-4 Aralık 2018 Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ndeydi. Katılımcıların beğeniyle dinledikleri sunumlarda, öğrencilerin daha başarılı ve mutlu olabilmeleri için iletişimde nelere dikkat etmeleri konusunda bilgiler paylaşıldı.

Tümünü Oku

DENEYİMSEL TASARIM ÖĞRETİSİ İLETİŞİMDE USTALIK ZİRVESİ HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ NEVŞEHİR’DE GERÇEKLEŞTİ

Deneyimsel Tasarım Öğretisi'nin Sosyal Sorumluluk kapsamında yapılan İletişimde Ustalık Zirvesi, 28-29 Kasım 2018 tarihlerinde, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde yapıldı. Katılımcıların ilgiyle dinlediği sunumlar, iletişimin tüm yönleriyle anlatıldığı konulardan oluşmaktaydı.

Tümünü Oku

Malatya Hekimhan Mehmet Emin Sungur MYO

Malatya Hekimhan Mehmet Emin Sungur Meslek Yükek Okulunda ; 27-28 Mart tarihlerinde Sayın Kaymakam ve Sayın Belediye Başkanı katılımı ile gerçekleştirilen zirvede iki gün İletişim'le ilgili gerçekler,stratejileri anlatılmıştır. Üniversitelerde düzenlenen sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlenen programda öğrencilerin ve sayın okul yetkililerin katılımı ve desteği büyüktü.

Tümünü Oku

ESKİ ZİRVELERİMİZ.. 19-20 MART RUMELİ ÜNİVERSİTESİ-SİLİVRİ

Deneyimsel Tasarım Öğretisi'nin Sosyal Sorumluluk kapsamında üniversitelerde yapılan İletişimde Ustalık Zirvesi, 19-20 Mart 2018 tarihlerinde, Rumeli Üniversitesi’nde yapıldı. Katılımcıların ilgiyle dinlediği sunumlar, iletişimin tüm yönleriyle anlatıldığı konulardan oluşmaktaydı.

Tümünü Oku